Типы внутренней перелинковки
Корисне

Типи внутрішньої перелінковки

1. Контекстні посилання – посилання, які знаходяться у тексті сторінки. При додаванні нових сторінок на свій сайт, не забувайте вставляти 1-2 посилання на пріоритетні сторінки за потрібними ключовими словами.

2. Навігаційні посилання – посилання, які дають змогу зорієнтуватися у великому тексті. Наприклад, коли людина потрапляє у невідоме місце, їй хочеться побачити перед собою план чи карту, щоб визначитись, куди йти. Так само, потрапляючи на нову сторінку в Інтернеті, не хочеться часом дивитися довгу онучу, а хочеться якнайшвидше знайти відповідь на своє запитання. Для цього служать навігаційні посилання на сайті – вони розміщуються перед текстом. Яскравим прикладом навігаційних посилань може бути Вікіпедія. Кожна стаття містить зміст, який дозволяє легко орієнтуватися на сторінці і швидко знайти потрібний матеріал.

3. Наскрізні посилання – блоки посилань, які повторюються на всіх (або групах) сторінок сайту. Найпростіший приклад наскрізних посилань – меню. Для пошукової системи це одні з найбільш значущих посилань на сайті. Бажано, щоб у анкорі наскрізних посилань згадувалися слова з пріоритетних ключових слів. Такі посилання не зрівняються ні з першим, ні з другим типом посилань – вони вагоміші та значущі для пошукового робота.

4. Корисні посилання для користувачів – блоки посилань, які розміщують після основного тексту. Зазвичай такі блоки називають, наприклад, Корисна інформація, Популярні товари тощо. Такі посилання опосередковано, але позитивно впливають на користувальницькі чинники, отже, і позиції ресурсу.